Bezmaksas sūtīšana
Sākums| vape ierīce| digitālā kaste 12000| Fumot Original RandM Digital Box 12000 akumulatora un šķidruma displeja vape ierīce - RandM Vape Latvia zemeņu ledus V4NHV9

Fumot Original RandM Digital Box 12000 akumulatora un šķidruma displeja vape ierīce - RandM Vape Latvia zemeņu ledus V4NHV9

Modelis:: V4NHV9

Parastā cena Cena nav pieejama
  • 2%
  • 5%
powerby cards

randm digitālā kaste 12000 ir vape ierīce ar akumulatora un šķidruma līmeņa displeju, un tā ir atkārtoti uzlādējama. tas satur 20 ml 2/5% sāls e-sulas un vape līdz 10000 dvesmām. Jūs varat izvēlēties 40 garšas. akumulators un displejs ļauj izsekot ierīces reāllaika statusam, turklāt ierīces apakšā ir uzlādējams c tipa ports, kas garantē, ka visu laiku tvertnē iepildīsiet pēdējo šķidruma pilienu.

randm digitālās kastes 12000 ierīces funkcijas:
- 2/5% sāls.
- 20 ml.
- 12000 uzpūtienu vienā ierīcē.
- akumulators un šķidruma displejs.
- uzlādējams akumulators.
- integrēts 850 mah akumulators.
- Pieejamas 40 garšas.

Paziņojumi par jaunu piegādes procesu un izsekošanu

 

Mēs lepojamies ar to, ka jūsu pasūtījums tiek apstrādāts ātri, jo lielākā daļa pasūtījumu tiek atstāti mūsu uzņēmumā mazāk nekā 24 stundu laikā. Liela pieprasījuma periodos apstrāde var ilgt līdz 72 stundām. Mēs izmantojam uzticamu piegādes tīklu vape sūtījumiem, lai nodrošinātu ātru jūsu paku piegādi.

 

Veicot izrakstīšanos, jums tiks sniegts piegādes veids un aptuvenais piegādes laiks, kas var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas un vietējā pakalpojumu sniedzēja. Tiklīdz pasūtījuma apstrāde mūsu iestādē tiks pabeigta, jums tiks automātiski nosūtīts izsekošanas e-pasts.

 

*Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi tranzīta laiki ir aptuveni un neietver nedēļas nogales vai svētku dienas.

 

Ja atrodaties ASV vidusrietumu vai austrumu daļā, jūsu pasūtījumam var tikt piemērots divpakāpju piegādes process.

 

Lai optimizētu ietaupījumus un ietaupītu piegādes izmaksas, apsveriet iespēju iegādāties pasūtījumu vairumā.

 

PUDOpoint — saņemšanas iespēja vietējā uzņēmumā

 

Mēs lepojamies, ka sadarbojamies ar PUDOpoint, lai piedāvātu ērtu un drošu savākšanas punktu vietējā uzņēmumā netālu no jums!

 

Mūsu komanda nosūtīs jūsu paku uz PUDO atrašanās vietu, kuru izvēlējāties norēķināšanās laikā, pamatojoties uz pasta indeksa meklēšanu. Kad pasūtījums tiks piegādāts uzņēmuma atrašanās vietā, jūs saņemsit e-pasta paziņojumu, ka tas ir gatavs saņemšanai, norādot adreses atrašanās vietu, pasūtījuma numuru un darba laiku.

 

Jūs varat izņemt pakas sev ērtā laikā un vietā, neuztraucoties par paciņām, kas atstātas pie jūsu durvīm, kamēr esat ārpus mājas!

 

Jauns pakalpojumu pārklājums

 

Iespējams, redzēsit, ka mēs nevaram nosūtīt piegādi dažiem mūsu klientiem galvenokārt loģistikas ierobežojumu vai reģionālo pārvadātāju pakalpojumu trūkuma dēļ noteiktos ASV kontinentālās daļas apgabalos. Tomēr mūsu 20+ vietējo reģionālo pārvadātāju piegādes tīkls katru nedēļu paplašinās, tāpēc reģistrējieties, lai saņemtu paziņojumu, kad mēs atkal varēsim jums nosūtīt!

 

Ja nevarēsim nosūtīt uz jūsu galamērķi, izrakstīšanās laikā tiks parādīts paziņojums. Noteikti pārbaudiet mūsu pasta indeksa pārbaudītāju un reģistrējieties paziņojumu saņemšanai. Turklāt reģistrējieties pie mums vēlāk, jo mēs katru nedēļu pievienojam pakalpojumu pārklājumu.

 

Nepieciešams pieaugušo parakstu pakalpojums

 

Saskaņā ar federālo jurisdikciju un likumiem visiem elektroniskā pasta pasūtījumiem, piegādājot iepakojumus, kuros ir ar e-cigaretēm saistīti produkti, būs jāizmanto pieaugušo paraksta apstiprinājums (21+). Lai saņemtu šo paku, saņēmējam ir jāuzrāda piegādes darbiniekam atbilstoša veidlapa valsts apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju vecuma apstiprināšanai.

 

Pieaugušo paraksta pakalpojumam ir nepieciešama papildu maksa 7 ASV dolāru apmērā, un cenas tiks atspoguļotas norēķināšanās procesā. Ja jums tas ir ērtāk, mēs varam nosūtīt jūsu vape gears uz uzņēmuma adresi. Mēs nevaram nosūtīt uz pasta kastēm.

 

Piegādes un apstrādes laika grafiki

 

Apstrāde var ilgt 24–72 darba stundas, pirms tas tiek nosūtīts visiem pasūtījumiem. Pēc apstrādes perioda klientam automātiski tiks nosūtīts izsekošanas e-pasts, lai apstiprinātu, ka paka ir pēdējā izpildes stadijā. Piegādes veids un aptuvenais piegādes laiks tiks norādīts izrakstīšanās laikā atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

 

Starptautiskās pakas — aprēķins nav pieejams, izsekošana parādīs kustību no mūsu objekta un pēc tam, kad tā nonāks jūsu valstī (ja neesat saņēmis nekādus atjauninājumus, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas aģentūru).

 

Piezīme. Saspringtas brīvdienu sezonas vai pārdošanas apjoma pieauguma laikā apstrāde var ilgt līdz 5 darbadienām. Mūsu komanda katru dienu smagi strādā, lai nodrošinātu, ka klienti saņem sūtījumus pēc iespējas ātrāk, tāpēc mēs ļoti novērtējam jūsu pacietību.

 

Mēs apstrādājam pasūtījumus no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 PST līdz 16:00 PST. Sūtījumu pārvadātāji neapstrādā pasūtījumus brīvdienās un Brīvdienas.

 

Atgriezt sūtītājam

 

Jebkuri pārsūtīšanas pakalpojumi ir pieejami plkst randmvapelatvia pēc saviem ieskatiem.

 

Ja sūtījums mums tiek atgriezts nepiegādājamas adreses dēļ, piemēram, nepareizas vai nepilnīgas adreses dēļ, mums nav pienākuma atmaksāt naudu vai nosūtīt aizvietotas preces uz mūsu rēķina. Ja preces tiek atgrieztas mums atpakaļ mūsu objektā, tiks piedāvāta atmaksa, atskaitot pasta izdevumus.

 

Ja paka tiek atgriezta sūtītājam tāpēc, ka pārvadātājs nevarēja savākt pieaugušo parakstu un personu apliecinošu dokumentu, randmvapelatvia patur tiesības no pasūtījuma atmaksas atskaitīt maksu par krājumu papildināšanu USD 15. Turklāt randmvapelatvia patur tiesības atkārtoti nosūtīt nomaiņas pasūtījumu tikai pēc tam, kad oriģinālais iepakojums ir atgriezts mums un apstrādāts, un mums nav pienākuma tos atkārtoti nosūtīt uz mūsu rēķina.

 

Valsts noteikumi

 

Pasūtījumi ar aizliegtām precēm tiks izņemti un atcelti no pasūtījuma, ja viss pasūtījums tiks atcelts un tiks atmaksāta nauda, kamēr pārējā pakete tiks apstrādāta kā parasti.

 

Visa Vape tirdzniecība ir ierobežota šādās vietās, un tā var attiekties arī uz citiem apgabaliem, kas šeit nav uzskaitīti:

 

štati - Arkanzasa, Meina, Oregona, Jūta un Vērmonta

Pilsētas - Sanfrancisko, Ankoridža

 

Aromatizēto E-Liquid tirdzniecība ir ierobežota šādās vietās un var attiekties uz citām jomām, kas šeit nav norādītas:

 

Valstis - Ņujorka, Ņūdžersija, Masačūsetsa, Rodas sala

Pilsētas - Čikāga, Vašingtona

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sniegtais ierobežojumu saraksts nav pilnīgs. Ierobežojumi var atšķirties atkarībā no valsts un var attiekties uz dažādām produktu kategorijām katrā jurisdikcijā visā valstī. Turklāt kuponu izmantošana var būt ierobežota jurisdikcijai raksturīgu ierobežojumu dēļ.

 

Starptautiskie pasūtījumi

 

Ja jūsu valsts/štats nav norādīts norēķinu procesa laikā, mēs šobrīd nevaram pieņemt maksājumus no jūsu valsts vai nosūtīt uz to.

 

Visi pārdotie produkti ir uzskaitīti netiks automātiski konvertēts jūsu vietējā valūtā. randmvapelatvia nav atbildīgs par konvertēšanas maksām, kas saistītas ar starptautiskajiem pasūtījumiem.

Netiek segtas visas nodevas, nodokļi, PVN un ar piegādes pakalpojumiem saistītās maksas, un klienti ir atbildīgi par šiem maksājumiem. Turklāt randmvapelatvia nav atbildīgs par sūtījumiem, ko konfiscējušas vai aizturējušas iestādes, vai par jebkādām maksām, kas nepieciešamas starptautisko pienākumu veikšanai.

 

Jebkuru iemeslu dēļ, ja pakai ir radušās jebkādas papildu piegādes izmaksas, piemēram, muitas noraidīšana, nepareiza piegādes adrese vai klienta nosūtīšana atpakaļ sūtītājam, papildu izmaksas tiek atskaitītas no sākotnējā maksājuma.

 

Mēs ļoti iesakām sazināties ar vietējām iestādēm, lai uzzinātu vairāk par elektroniskajām cigaretēm un tvaicēšanas produktiem.

 

Pazaudētas un nepiegādātas pakas

 

Par pazaudētām vai nepiegādātām pakām nav atbildīga randmvapelatvia, un visas problēmas, kas rodas no nesaņemtām pakām, ir jāatrisina klientam, izmantojot trešās puses pakalpojumu sniedzēju. randmvapelatvia cenšas uzturēt un atrisināt šādus jautājumus, un par visām kļūdainām piegādes problēmām ir jāziņo 48 stundu laikā pēc pēdējā izsekošanas atjauninājuma.

 

randmvapelatvia nebūs atbildīgs par pakām, kas tiek rādītas kā Piegādātas, kad tās tiek nosūtītas trešās puses pārvadātājiem. Jebkādas problēmas, kas rodas ar šādiem sūtījumiem, kas ir atzīmēti kā piegādāti klientam ir jāatrisina ar trešās puses piegādes uzņēmumu.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotāja ievadīta kļūdaina un nepilnīga adrese izraisīs aizkavēšanos, atgriešanu un citas problēmas, kas ietekmēs veiksmīgu jūsu pasūtījuma piegādi. randmvapelatvia nav atbildīgs par jebkādām izmaksām, kas saistītas ar lietotāja ievadītu kļūdainu un nepareizu adreses iesniegšanu.

 

Kā tiek piegādātas rezerves daļas?

 

Visi rezerves sūtījumi un garantijas sūtījumi tiek nosūtīti, izmantojot standarta piegādi.

 

 

Fumot Original RandM Digital Box 12000 akumulatora un šķidruma displeja vape ierīce - RandM Vape Factory zemeņu banāns V4NHV6 €32.51 Fumot Original RandM Digital Box 12000 akumulatora un šķidruma displeja vape ierīce - RandM Vape Factory zemeņu banāns V4NHV6 Fumot Original RandM Digital Box 12000 akumulatora un šķidruma displeja vape ierīce - RandM Vape Online zemeņu arbūzs V4NHV5 Fumot Original RandM Digital Box 12000 akumulatora un šķidruma displeja vape ierīce - RandM Vape Online zemeņu arbūzs V4NHV5 €32.51
Paypal Visa Payments
Autortiesības © 2024 Randmvapelatvia.

BRĪDINĀJUMS. Produkti, kas tiek pārdoti tālāk   Randmvapelatvia.com var saturēt nikotīnu, ļoti atkarību izraisošu ķīmisku vielu. Vietnē piedāvātie produkti nav paredzēti lietošanai nepilngadīgām personām, kas jaunākas par 18 gadiem, grūtniecēm vai sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, personām ar sirds un asinsvadu problēmām, cilvēkiem ar krampju traucējumiem vai ikvienam, kam medicīnisku iemeslu dēļ jāizvairās no tabakas vai nikotīna izstrādājumu lietošanas. Vienmēr turiet elektroniskās cigaretes bērniem nepieejamā vietā.

Paziņojumi par jaunu piegādes procesu un izsekošanu

 

Mēs lepojamies ar to, ka jūsu pasūtījums tiek apstrādāts ātri, jo lielākā daļa pasūtījumu tiek atstāti mūsu uzņēmumā mazāk nekā 24 stundu laikā. Liela pieprasījuma periodos apstrāde var ilgt līdz 72 stundām. Mēs izmantojam uzticamu piegādes tīklu vape sūtījumiem, lai nodrošinātu ātru jūsu paku piegādi.

 

Veicot izrakstīšanos, jums tiks sniegts piegādes veids un aptuvenais piegādes laiks, kas var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas un vietējā pakalpojumu sniedzēja. Tiklīdz pasūtījuma apstrāde mūsu iestādē tiks pabeigta, jums tiks automātiski nosūtīts izsekošanas e-pasts.

 

*Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi tranzīta laiki ir aptuveni un neietver nedēļas nogales vai svētku dienas.

 

Ja atrodaties ASV vidusrietumu vai austrumu daļā, jūsu pasūtījumam var tikt piemērots divpakāpju piegādes process.

 

Lai optimizētu ietaupījumus un ietaupītu piegādes izmaksas, apsveriet iespēju iegādāties pasūtījumu vairumā.

 

PUDOpoint — saņemšanas iespēja vietējā uzņēmumā

 

Mēs lepojamies, ka sadarbojamies ar PUDOpoint, lai piedāvātu ērtu un drošu savākšanas punktu vietējā uzņēmumā netālu no jums!

 

Mūsu komanda nosūtīs jūsu paku uz PUDO atrašanās vietu, kuru izvēlējāties norēķināšanās laikā, pamatojoties uz pasta indeksa meklēšanu. Kad pasūtījums tiks piegādāts uzņēmuma atrašanās vietā, jūs saņemsit e-pasta paziņojumu, ka tas ir gatavs saņemšanai, norādot adreses atrašanās vietu, pasūtījuma numuru un darba laiku.

 

Jūs varat izņemt pakas sev ērtā laikā un vietā, neuztraucoties par paciņām, kas atstātas pie jūsu durvīm, kamēr esat ārpus mājas!

 

Jauns pakalpojumu pārklājums

 

Iespējams, redzēsit, ka mēs nevaram nosūtīt piegādi dažiem mūsu klientiem galvenokārt loģistikas ierobežojumu vai reģionālo pārvadātāju pakalpojumu trūkuma dēļ noteiktos ASV kontinentālās daļas apgabalos. Tomēr mūsu 20+ vietējo reģionālo pārvadātāju piegādes tīkls katru nedēļu paplašinās, tāpēc reģistrējieties, lai saņemtu paziņojumu, kad mēs atkal varēsim jums nosūtīt!

 

Ja nevarēsim nosūtīt uz jūsu galamērķi, izrakstīšanās laikā tiks parādīts paziņojums. Noteikti pārbaudiet mūsu pasta indeksa pārbaudītāju un reģistrējieties paziņojumu saņemšanai. Turklāt reģistrējieties pie mums vēlāk, jo mēs katru nedēļu pievienojam pakalpojumu pārklājumu.

 

Nepieciešams pieaugušo parakstu pakalpojums

 

Saskaņā ar federālo jurisdikciju un likumiem visiem elektroniskā pasta pasūtījumiem, piegādājot iepakojumus, kuros ir ar e-cigaretēm saistīti produkti, būs jāizmanto pieaugušo paraksta apstiprinājums (21+). Lai saņemtu šo paku, saņēmējam ir jāuzrāda piegādes darbiniekam atbilstoša veidlapa valsts apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju vecuma apstiprināšanai.

 

Pieaugušo paraksta pakalpojumam ir nepieciešama papildu maksa 7 ASV dolāru apmērā, un cenas tiks atspoguļotas norēķināšanās procesā. Ja jums tas ir ērtāk, mēs varam nosūtīt jūsu vape gears uz uzņēmuma adresi. Mēs nevaram nosūtīt uz pasta kastēm.

 

Piegādes un apstrādes laika grafiki

 

Apstrāde var ilgt 24–72 darba stundas, pirms tas tiek nosūtīts visiem pasūtījumiem. Pēc apstrādes perioda klientam automātiski tiks nosūtīts izsekošanas e-pasts, lai apstiprinātu, ka paka ir pēdējā izpildes stadijā. Piegādes veids un aptuvenais piegādes laiks tiks norādīts izrakstīšanās laikā atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

 

Starptautiskās pakas — aprēķins nav pieejams, izsekošana parādīs kustību no mūsu objekta un pēc tam, kad tā nonāks jūsu valstī (ja neesat saņēmis nekādus atjauninājumus, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas aģentūru).

 

Piezīme. Saspringtas brīvdienu sezonas vai pārdošanas apjoma pieauguma laikā apstrāde var ilgt līdz 5 darbadienām. Mūsu komanda katru dienu smagi strādā, lai nodrošinātu, ka klienti saņem sūtījumus pēc iespējas ātrāk, tāpēc mēs ļoti novērtējam jūsu pacietību.

 

Mēs apstrādājam pasūtījumus no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 PST līdz 16:00 PST. Sūtījumu pārvadātāji neapstrādā pasūtījumus brīvdienās un Brīvdienas.

 

Atgriezt sūtītājam

 

Jebkuri pārsūtīšanas pakalpojumi ir pieejami plkst randmvapelatvia pēc saviem ieskatiem.

 

Ja sūtījums mums tiek atgriezts nepiegādājamas adreses dēļ, piemēram, nepareizas vai nepilnīgas adreses dēļ, mums nav pienākuma atmaksāt naudu vai nosūtīt aizvietotas preces uz mūsu rēķina. Ja preces tiek atgrieztas mums atpakaļ mūsu objektā, tiks piedāvāta atmaksa, atskaitot pasta izdevumus.

 

Ja paka tiek atgriezta sūtītājam tāpēc, ka pārvadātājs nevarēja savākt pieaugušo parakstu un personu apliecinošu dokumentu, randmvapelatvia patur tiesības no pasūtījuma atmaksas atskaitīt maksu par krājumu papildināšanu USD 15. Turklāt randmvapelatvia patur tiesības atkārtoti nosūtīt nomaiņas pasūtījumu tikai pēc tam, kad oriģinālais iepakojums ir atgriezts mums un apstrādāts, un mums nav pienākuma tos atkārtoti nosūtīt uz mūsu rēķina.

 

Valsts noteikumi

 

Pasūtījumi ar aizliegtām precēm tiks izņemti un atcelti no pasūtījuma, ja viss pasūtījums tiks atcelts un tiks atmaksāta nauda, kamēr pārējā pakete tiks apstrādāta kā parasti.

 

Visa Vape tirdzniecība ir ierobežota šādās vietās, un tā var attiekties arī uz citiem apgabaliem, kas šeit nav uzskaitīti:

 

štati - Arkanzasa, Meina, Oregona, Jūta un Vērmonta

Pilsētas - Sanfrancisko, Ankoridža

 

Aromatizēto E-Liquid tirdzniecība ir ierobežota šādās vietās un var attiekties uz citām jomām, kas šeit nav norādītas:

 

Valstis - Ņujorka, Ņūdžersija, Masačūsetsa, Rodas sala

Pilsētas - Čikāga, Vašingtona

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sniegtais ierobežojumu saraksts nav pilnīgs. Ierobežojumi var atšķirties atkarībā no valsts un var attiekties uz dažādām produktu kategorijām katrā jurisdikcijā visā valstī. Turklāt kuponu izmantošana var būt ierobežota jurisdikcijai raksturīgu ierobežojumu dēļ.

 

Starptautiskie pasūtījumi

 

Ja jūsu valsts/štats nav norādīts norēķinu procesa laikā, mēs šobrīd nevaram pieņemt maksājumus no jūsu valsts vai nosūtīt uz to.

 

Visi pārdotie produkti ir uzskaitīti netiks automātiski konvertēts jūsu vietējā valūtā. randmvapelatvia nav atbildīgs par konvertēšanas maksām, kas saistītas ar starptautiskajiem pasūtījumiem.

Netiek segtas visas nodevas, nodokļi, PVN un ar piegādes pakalpojumiem saistītās maksas, un klienti ir atbildīgi par šiem maksājumiem. Turklāt randmvapelatvia nav atbildīgs par sūtījumiem, ko konfiscējušas vai aizturējušas iestādes, vai par jebkādām maksām, kas nepieciešamas starptautisko pienākumu veikšanai.

 

Jebkuru iemeslu dēļ, ja pakai ir radušās jebkādas papildu piegādes izmaksas, piemēram, muitas noraidīšana, nepareiza piegādes adrese vai klienta nosūtīšana atpakaļ sūtītājam, papildu izmaksas tiek atskaitītas no sākotnējā maksājuma.

 

Mēs ļoti iesakām sazināties ar vietējām iestādēm, lai uzzinātu vairāk par elektroniskajām cigaretēm un tvaicēšanas produktiem.

 

Pazaudētas un nepiegādātas pakas

 

Par pazaudētām vai nepiegādātām pakām nav atbildīga randmvapelatvia, un visas problēmas, kas rodas no nesaņemtām pakām, ir jāatrisina klientam, izmantojot trešās puses pakalpojumu sniedzēju. randmvapelatvia cenšas uzturēt un atrisināt šādus jautājumus, un par visām kļūdainām piegādes problēmām ir jāziņo 48 stundu laikā pēc pēdējā izsekošanas atjauninājuma.

 

randmvapelatvia nebūs atbildīgs par pakām, kas tiek rādītas kā Piegādātas, kad tās tiek nosūtītas trešās puses pārvadātājiem. Jebkādas problēmas, kas rodas ar šādiem sūtījumiem, kas ir atzīmēti kā piegādāti klientam ir jāatrisina ar trešās puses piegādes uzņēmumu.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotāja ievadīta kļūdaina un nepilnīga adrese izraisīs aizkavēšanos, atgriešanu un citas problēmas, kas ietekmēs veiksmīgu jūsu pasūtījuma piegādi. randmvapelatvia nav atbildīgs par jebkādām izmaksām, kas saistītas ar lietotāja ievadītu kļūdainu un nepareizu adreses iesniegšanu.

 

Kā tiek piegādātas rezerves daļas?

 

Visi rezerves sūtījumi un garantijas sūtījumi tiek nosūtīti, izmantojot standarta piegādi.

 

 

Product Inquiry Popup

Size Guide

This is a standardised guide to give you an idea of what size you will need, however some brands may vary from these conversions.

Ready to Wear Clothing

Size XXS - XS XS - S S - M M - L L - XL XL - XXL
UK 6 8 10 12 14 16
US 2 4 6 8 10 12
Italy (IT) 38 40 42 44 46 48
France (FR/EU) 34 36 38 40 42 44
Denmark 32 34 36 38 40 42
Russia 40 42 44 46 48 50
Germany 32 34 36 38 40 42
Japan 5 7 9 11 13 15
Australia 6 8 10 12 14 16
Korea 33 44 55 66 77 88
China 160/84 165/86 170/88 175/90 180/92 185/94
Jeans 24-25 26-27 27-28 29-30 31-32 32-33